Business Plan II - шаблон joomla Оригами
  • Business workflow for year 2012
  • Business workflow for year 2013
  • Business workflow for year 2014

გამოცდების ჩატარების განრიგი

შეგახსენებთ  შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრის  ეგიდით VI და IX კლასებში  ინიცირებული წლიური რეიტინგული გამოცდების ჩატარების განრიგს.

გამოცდების წარმატებულად ჩაბარების მიზნით, სკოლაში ყოველდღიურად, (შაბათის ჩათვლით),  ტარდება დამატებითი  მეცადინეობები.

VI და IX კლასების წლიური რეიტინგული  გამოცდებისა და დამატებითი მეცადინეობების  ჩატარების განრიგი  იხილეთ აქ.

გისურვებთ წარმატებებს!!!

ვამტკიცებ:

შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრის მიერ
 
ინიცირებული VI კლასის გამოცდების

სკოლის დირექტორი
. მურვანიძე


2015-2016
სასწ.წელი

#

საგანი

კლასი VI

დრო

1

პრეტესტი

კომპიუტერული
გამოცდა

2/06
1000

2

ქართული ენა და ლიტ.

კომპიუტერული
გამოცდა

3/06
1000

3

ინგლისური ენა

კომპიუტერული
გამოცდა

4/06
1000

4

მათემატიკა

კომპიუტერული
გამოცდა

5/06
1000

 

ხარისხის მართვის მენეჯერი -თამარ მურვანიძე         

   

ვამტკიცებ:

შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრის მიერ
 
ინიცირებული IX კლასის გამოცდების

სკოლის დირექტორი
.მურვანიძე


2015-2016
სასწ.წელი

 

#

საგანი

კლასი IX

დრო

1

პრეტესტი

კომპიუტერული გამოცდა

02/06
1200

2

ქართული ენა და ლიტ.

კომპიუტერული
გამოცდა

03/06
1200

3

ინგლისური ენა
რუსული ენა

კომპიუტერული
გამოცდა

04/06
1200

4

მათემატიკა

კომპიუტერული
გამოცდა

05/06
1200

5

ისტორია

კომპიუტერული
გამოცდა

06/06
1000

6

ქიმია

კომპიუტერული
გამოცდა

06/06
1200

7

გეოგრაფია

კომპიუტერული
გამოცდა

08/06
1000

8

ბიოლოგია

კომპიუტერული
გამოცდა

08/06
1200

9

ფიზიკა

კომპიუტერული

გამოცდა

09/06

1000

10

ხელოვნება

კომპიუტერული
გამოცდა

09/06
1200

 

ხარისხის მართვის მენეჯერი -თამარ მურვანიძე       

 

ვამტკიცებ:

შპს გორდას ბათუმის კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა

დამატებითი გაკვეთილების

ი         

 2015– 2016 სასწავლო წელი

 

სკოლის დირექტორი:

ნ. მურვანიძე

 

დღე

გაკვეთილი

VIა

VIბ

IX

XI

1

 

ინგლისური ენა

მ. ფუტკარაძე

მათემატიკა

ლ. მანწკავა

ქართული ენა, ლიტ.

ნ .ბერძული

გეოგრაფია

მ. ურუშაძე

2

 

მათემატიკა

ე. მელივა

ქართული ენა, ლიტ.

ნ.გუნდაძე

გეოგრაფია

მ. ურუშაძე

ბიოლოგია

ნ.მახარაშვილი

3

ქართული ენა, ლიტ.

ნ .ბერძული

ინგლისური ენა

თ.ფირცხალაიშვილი

 

ისტორია

თ.ხითარიშვილი

ქიმია

ნ.კობახიძე

4

 

 

 

 

ქიმია-ბიოლოგია

ნ.კობახიძე-ნ.მახარაშვილი

ფიზიკა    დ.ბერია

5

 

 

ფიზიკა

დ.ბერია

 

6

 

 

მათემატიკა

მ.ბზეკანავა

 

7

 

 

ინგლისური/რუსული

ს. დალოგლანიანი

ლ. გუგუნავა

 

შენიშვნა: შაბათს  გაკვეთილები დაიწყება 10 -საათზე.

სასწავლო დარგის მენეჯერი:                                /შ.ბერიძე/

მოგვწერეთ

სოციალური ქსელები